Itt van még egy példa, amelyet szeretnék megosztani a híres képregény szomszédságával. A közelmúltbeli aukció a Comiclink helyével vett részt, valamint néhány eladás is kiemelkedett számomra. Vessen egy pillantást az Amazing Spider-Man #194-re.
Mindannyian pontosan összegyűjtjük, hogyan akarunk gyűjteni; Nyers képregények vagy osztályozott „lap” képregények. Ez teszi ezt a hobbit szórakoztatóvá. Egyes gyűjtők szeretik a gyűjteményeiket nyersen tartani, és képesek lehetnek ellenőrizni képregényeiket. Összehasonlításképpen, más gyűjtők szeretik a képregényeik védelmét a harmadik ünnepi osztályozó társaságokkal monetáris vagy esztétikai okokból; mindegyiknek a sajátja. Amit össze akarok írni, az nem az, amit a képregényeivel kell készítenie, inkább megmutatja, mi folyik a piacon a legutóbbi értékesítéssel, a konkrét osztályozott könyvekben. Az emberek azt állítják, hogy a hely bezáródik. Mivel ez a rövid cikksorozat továbbra is kiemeli az ilyen értékesítéseket, remélhetőleg együtt fogjuk látni.
Osztályozó társaságok
Mielőtt bármilyen típusú tovább megyek, beszéljünk a különféle osztályozó társaságokról. Számos közül választhat, mint például a CGC, a CBCS, a PGX, valamint az EGS. Mindegyik osztályozási üzletág az élvezetek, a költségek, a burkolat és, a sok fontos, az átfutási időt illetően. Tehát végezze el az átvilágítást, és azonosítsa, melyik a legjobban illeszkedik a gyűjtési célokhoz. Sokan választják a CGC -t a lemez megjelenéséhez és érzéséhez, míg mások a CBC -ket választják a gyorsabb átfutási időre, valamint a fokozat megfizethetőbb költségeire. Minden vállalkozásnak megvannak az előnyei és hátrányai is. A nap végén az eladási érték lehet az, ami végül segíti a döntését. A CGC, valamint a CBC -k a piacon a fő osztályozó társaságok, valamint a gyűjtők között sok pozitív. Te döntesz.
Csodálatos Pókember #194 (1979)
Beszéljünk néhány közelmúltbeli eladásról, amely egy pillanatra szünetet tartott. Mi volt az volt, amikor egy pár évvel ezelőtt egy 1000 dolláros képregény, most már 4000 dollár +/- A GOCOLLECT legutóbbi eladásai szerint. Mint már tudjuk, az Amazing Pókember #194 a fekete macska első megjelenése, más néven Felicia Hardy. Rajongói kedvenc karakter számos gyűjtő számára, különösen a Comic Con Cosplay rendezvényeken; Mindenhol meglátod. Próbáljon meg egy példányt beszerezni 1000 dollárért manapság gyakorlatilag lehetetlen, mivel úgy tűnik, hogy a költségek továbbra is növekszenek egy solo -film vagy a Pókember film megjelenésének előrejelzésével. A Comiclink tavaszi kiemelt aukciójában az Amazing Spiderman #194 kétszer kínáltak, egy CGC osztályozást és 1 CBC -t osztályozva. Nézzük meg az eredményeket:
A CBCS 9.8 Amazing Spiderman #194 2617 dollárért eladta 26 ajánlatot. Azta! Nem olyan jól kopott. Összehasonlításképpen, néhány nappal korábban véget vetve, a CGC 9,8 példány 4200 dollárért értékesített 36. ajánlatszámmal. Miért az egyenlőtlenség? Mondd meg Te. Bár a CBCS példa egy közvetlen kiadású példány, valamint a CGC példa egy újságos. Ha azonban rákattint a linkre, akkor láthatja, hogy a CBCS másolata teljesen középpontjában áll, és jól ellentétes a CGC másolattal, ahol egy kicsit nem központú. Az újságos példány itt nyer, ahogy úgy tűnik. Azonban egy 1600 dolláros különbség? Érdekes.
Mind a CBC -k, mind a CGC népszerű vállalatok a többihez képest, ám eltérő különbségekkel bírnak az eladási eredmények.
A besorolás előtt egyaránt nyomja meg, mind a tiszta képregényként szolgáltatásként. Mindkettő pontosan ugyanazt a besorolási skálát használja fel, amikor osztályozáskor, valamint a képregények beágyazásakor. Úgy tűnik azonban, hogy a nyilvánosság úgy döntött, hogy csak az idő fogja megmondani, hogy az ilyen típusú értékesítés folytatódik -e.
Becsomagol
Egy másik példa az emésztésre. Kérjük, ne feledje, hogy ez csak egy kis minta, valamint csak egy példa. Bármely típusú következtetést kell tenni annak tudatában, hogy a több száz, lehetőleg ezer több száz, a tranzakciók száma sokkal hosszú távú következtetésre juthat. Nekünk szerencsére minden héten különféle osztályozott képregény -tranzakciók zajlanak a különféle osztályozási társaságoktól. Ennek eredményeként sokkal több értékesítési példát osztanak meg a cikk következő részletében.
Leginkább úgy gondolom, hogy ez általában a CGC/CBC -k közötti értékesítésben történik; A CGC látja a magasabb eladási árat. Ennek eredményeként a gyűjtők gyűjteményüket CGC -vel osztályozzák, szemben bármely más versenytárssal. Az ügyfélszolgálat, a fordulási idő, valamint a termékek kiváló minőségű a legjelentősebb játékváltók, amelyeket hallottam az osztályozó társaságok között, ezért válasszon okosan. Az idő fogja megmondani. Akárhogy is, azt akarom, hogy szerencsédet szerezzek a képregényed összegyűjtésére. A következő alkalommal, amikor képregény drogosok…
Kérjük, ossza meg gondolatait a különféle osztályozó társaságokról. Csak CBC -ket gyűjt? Csak CGC -t gyűjt? Vagy összegyűjti őket? Az újságos vagy a közvetlen számít? Vagy sokkal jobban foglalkozik az általános osztálygal? Mondja meg a környéken.
A GoCollect az első képregényköltség útmutató az összes osztályozott képregény értékesítési adatainak nyomon követésérenull